SAM 1615

Hideg morgó medve
Sűrű havat szitálva
Kiült a hegyekbe.

Óvodánkat ünnepi diszbe ölltöztettük, adventi naptárat készítettünk mindennapra egykis meglepetéssel. Ellátogatott hozzánk a Mikulás, majd Kaszóba mentünk Mikulásvonatozni. A gyerekek versekkel, dalokkal köszöntötték a Mikulást és a Krampuszt.

Karácsonyfát díszítettünk, ami alá másnap reggelre sok szép ajándék kerűlt a gyerekek nagy örömére. A falunkban élő német állampolgárok sok - sok ajándékkal kedveskedtek a gyerekeknek és az önkormányzattól is kaptunk ajándékot.

December 16.-án a falu karácsonyán szerepeltünk, műsorunk versekból, dalokból összeállított játékos, zenés jelenet volt. A közönség nagy tapssal jutalmazta előadásunkat, mely nagyon jól sikerűlt.

• SAM_1512
  • SAM_1539