Hírek

20180511 113804

Napjainkban a gyakori utazási lehetőségek, az ezzel együtt járó megnövekedett forgalom, s ebben a biztonságos közlekedés szükségessé teszi, hogy minél fiatalabb életkorban megismerkedjenek a gyermekek mind a gyalogos, mind a közúti közlekedés alapjaival.

Ehhez nyújt segítséget a Mesepark Óvodában elkészült KRESZ pálya, amit nagy örömmel és érdeklődéssel vettek birtokba a gyermekek. Szülői támogatás mellett valósult meg már az elmúlt időszakban a pálya aszfaltozása, most pedig sor került a burkolati jelek felfestésére, valamint a szabályok elsajátításához szükséges közlekedési táblák beszerzésére is.

Köszönetünket fejezzük ki Simon Attilának a festéshez szükséges kellékek beszerzéséért és a munkálatok precíz irányításáért, szakavatott segítőjének, Vörös Józsefnek, a munkában lelkesen résztvevő szülőknek - Szűcs Violetta, Vetróné Meiszterics Jusztina, Vetró József - akik segédkeztek a kreatív kivitelezésben, valamint minden szülőnek, aki támogatásával hozzájárult a projekt megvalósulásához.

Tovább a képekhez!

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.