Gombácska

gombacska logo1 uj

A Gombácska óvoda óvodásai az új esztendőt közös regéléssel, tánccal, köszöntötték ,majd január 6.-a délelőttjén elsétáltunk a templomba a három király járás hagyományát felelevenítve. Január 14.-én bérletes színházi előadást tekintettek meg Keszthelyen" Rózácska és Rózsácska " címmel.A téli témakört sokféleképpen feldolgoztuk ebben a hónapban.Vizet fagyasztottunk és olvasztottuk, dramatizáltuk a Kis gömböc mesét, báboztuk a Kesztyű és a Suszter manói című meséket. Január 24.-én a gyógyteák napján teát főztünk a gyerekekkel , különféle ízeket kóstolhattak meg valamint megismerkedhettek jótékony hatásaikkal is.Az egészségnap keretében Mika Dóra tartotta kisgyermekeknek jóga foglalkozást. Az udvaron folyamatosan figyelemmel kísérjük a madáretetőket és szükség esetén eleséget szórunk az állatoknak,melyben minden kisgyermek szívesen részt vesz.

• gombacska_001
  • gombacska_002