Gombácska

gombacska logo1 uj

A Marcali Gombácska Óvoda kisgyermekei és felnőttei is készültek karácsony ünnepére. Advent időszakára mi is gyertyagyújtással hangolódtunk, illatos mézeskalácsokat sütöttünk, a gyermekekkel közösen feldíszítettük karácsonyfánkat. Csütörtökön a Noszlopy utcai Idősek Otthona meghívására betlehemes műsorral kedveskedtek a Katica csoport óvodásai, amit délután a szülők is megtekinthettek az óvodában. Ez az alkalom adott volt arra, hogy óvodapedagógusunk Szabó Lászlóné- Marika néni elköszönjön a szülőktől, gyermekektől, hisz sok éves kitartó munkája után nyugállományba vonul. Az óvodásokhoz péntek délelőtt „eljött a Jézuska”, a sok csillogó szempár örömmel figyelte és vette birtokba az ajándékokat, a sok új játékot. További képek!

  • SAM_9966
  • SAM_9967
  • SAM_9969
  • DSC08832
  • DSC08833
  • DSC08834

 

Gombácska Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.