Gombácska

gombacska logo1 uj

DSCN3879

Ismét elérkezett a várva-várt nap a Gombácska Óvodába, a szüreti mulatság, mely az őszi időszak egyik legvidámabb ünnepe. A délelőttöt az óvoda nagyobb gyermekeinek műsora nyitotta meg. Ezt követően a kisebb gyermekek verselgettek, énekelgettek. A kikiáltóval megkezdődött a szőlők gyűjtése, szüretelése kiskosarukba. Az apukák közreműködésével a szőlőből mustot préseltünk, amit együtt fogyasztottunk el. Miután mindnyájan kellemesen elfáradtunk a szülők és a támogatóink által felajánlott finomságokkal megterített asztalhoz mehettünk és falatozhattunk. Meglepetésként a Kiskondás Zenekar játékos előadásával tettük még hangulatosabbá a napot. Az öröm mindnyájunk részéről hatalmas volt. A délelőtt zárásaként közösen táncra perdültünk.

Ismét felejthetetlen élményben volt mindnyájunknak része! Köszönetet mondunk támogatóinknak és a kedves szülőknek, akik hozzájárultak e nap élményekben gazdaggá tételéhez!

Helvécia Étterem
Gadácsi Autóház