Gombácska

Óvodásainknak nagy élményben volt részük e nap alkalmából. A délelőtt folyamán a Bartokos Szeretetszínház a Nyakigláb, Csupaháj, Málészáj című mesét jelenítette mag interaktív formában. Ezt követően népi gyermekjátékokkal játszhattak a gyermekeink. Ebédelés után pihenés képen a Bori mesefilm sorozatából nézhettek meg egy epizódot. Hamarosan megérkezett a rendőrautó Shakirával, a nyomkövető kutyával. A bemutató során ámultunk értelmes, okos, szófogadó viselkedésén. A tűzoltó autó is nagy érdeklődést keltett. A nagy hőségben a párazuhany frissítően hatott. A szülők 15 óra körül kezdtek gyülekezni, megkezdődött a langalló sütése, a csillámtetkó készítés, a papírdobozokból várépítés. Ez utóbbi elkészülte után vízi bombával a két csoport egymás ellen támadást indított. A szülőkkel talicskatoló verseny, kötélhúzás történt. A nap végén közösen kitáncoltuk a májusfát. Élményekben gazdag napot tudhatunk magunk mögött.

• SAM_9298
  • SAM_9301