Gombácska

DSC 4181

Szerdán évzáróval egybekötött ballagást tartottunk óvodánkban,mely során gyermekeink somogyi népi játékfűzért adtak elő.Ezt követően elköszöntek óvodájuktól, társaiktól, majd a hagyományainkhoz híven ismét színes lufikat engedtünk a magasba,jelezve ezzel, hogy kirepülnek az óvodánkból, de látogatóként visszavárjuk őket.Ezen a napon nagyon kedves szívünkhöz közel álló 3 kolléganőtől is elköszönt : Wenhardt Kozma Zsófia a Szülői Szervezet nevében nyugdíjba vonulásuk alkalmából,Németh Istvánné(Aranka néni), Tilkné Szabó Judit(Jutka néni)óvodapedagógusoktól és Varga Ferencné Márti néni akik júniustól már nem dolgoznak óvodánkban.A Gombácska óvodába töltött évek után mindnyájunknak -gyerekeknek szülőknek, dolgozóknak, fáj a búcsúzás. Képek a Marcali Portálon.

 

Kívánunk nekik egészséges, boldog nyugdíjas éveket.

Gombácska Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.