Címlap

ovoda logo11

Kedves Szülők!

A Koronavírus okozta rendkívüli helyzet ellenére, a Marcali Város Óvodáiért Közalapítvány kuratóriuma és a nevelőtestület nevében kérnénk, önöket, hogy lehetőségeikhez mérten idén is támogassák óvodáinkat céljaink elérésében az adójuk 1%-nak felajánlásával.

Az alapítvány célja: az óvodai nevelés, oktatás, képességfejlesztés, és ismeretnyújtás segítése. A kuratórium minden évben az óvodákat a gyermeklétszámnak megfelelő arányban támogatta nevelő - oktató munkájukhoz szükséges eszközök vásárlásával (munkakönyvek, játékok, tornaszerek). Az alapítvány bevételei az elmúlt években a személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerint kiutalt összegből, valamint egyéb támogatásokból származtak.

Kérjük, amennyiben egyetért a közalapítvány céljaival, és azt támogatni szeretné, az alábbi számlaszámra való egyéni utalással, illetőleg az adó 1%-ának felajánlásával megteheti.

KÖZALAPÍTVÁNY BANKSZÁMLASZÁMA: 10403947-39412126-00000000
KÖZALAPÍTVÁNY ADÓSZÁMA: 18765625-1-14

Kuratórium elnöke: Molnárné Bertalan Mónika

Marcali Óvodai Központ

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.